FİRMA PROFİLİ
Header Resmi
Firma Hakkında
Firmamız; 

  2002 yılından beri Kayseri’de Lojistik, İnşaat, Otomotiv ve LPG sektöründe hizmet vermekte olup bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır. 

  TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile, bünyesinde çalıştırdığı makine mühendisi ve eğitimli teknik servis personeliyle teknolojiyi takip ederek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 
  Lovato, Atiker, Vialle, Kitmtm, Mimgas, Gasitaly, Tomasetto, Wentgas, Cangas, Zavoli LPG&CNG markalarının yetkili bayisi olup, satış, montaj ve projelendirmesini yapmaktadır. Tüm LPG markalarında servis ve bakım hizmeti vermekte, süresi dolan lpg tanklarının değişimini ve projelendirmesini yapmaktadır. Ayrıca otobüsler için CNG dönüşüm kiti olan Omnitek marka CNG kitlerinin yetkili bayisidir. 
  Araç tadilat projelendirmesi (karayolu uygunluk belgesi verilmesi, üst yapı tadilatları, motor değişimleri, koltuk ve yan cam projeleri, engelli tertibat projeleri) konusunda da uzman olup, BOSAL marka çeki demirlerinin satış, montaj ve projelendirmesini yapmaktadır.
  Yüksek kalite ve E güvenlik sertifika standartları çerçevesinde, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kayseri'deki en iyi lpg ustaları ile en iyi hizmeti uygun fiyatla sunmaktır.
                        
    
    
ÇELİK GRUP
Oymaağaç Mahallesi 3101.sk No:32 Kocasinan/KAYSERİ OTO SERVİSLERİ SANAYİ SİTESİ

+90.352 503 63 01

Bizi sosyal medyada takip edin

   


ŞUBE
Yeni Sanayi Bölgesi 6102.Cadde DSİ. Girişi No:25 Kocasinan/KAYSERİ

+90.352 332 22 21


Bizi sosyal medyada takip edin

   
Web Tasarım _ medyatör